Porównania kredytów

Wiercenie w betonie

Dodaj rzemieślnika Zaloguj się


Rzemiosło artystyczne Rzemiosło budowlane Rzemiosło

inne usługi
Wiercenie w betonie (warszawa)

Wykonujemy przewierty w ścianach, podłogach, stropach,i innych powierzchniach wykonanych ze zbrojonego betonu, cegły i innych materiałów.

Wiercimy w kostce brukowej,kamieniu,asfalcie.W podstawowej ofercie wiercimy pod dowolnie wybranym kątem wiertłami o średnicach do fi=200mm Do wiercenia potrzebujemy jedynie dostęp do prądu elektrycznego i wody bieżącej. Posiadamy także własną pompę wody ze zbiornikiem.Jeżeli potrzebna jest czystość w okolicy wiercenia, wykonujemy wiercenie z odsysaniem wody w którym ponad 80% wody zużytej do wiercenia trafia z powrotem do zbiornika.Głównym terenem działania firmy jest woj.mazowieckie, lecz jeżeli jest to uzasadnione ekonomicznie wykonamy przewierty w całej Polsce.Wystawiamy faktury VAT.ww.wiercenie.witryna.infotel.603 703 101

wiercenie otworów, wiercenie w betonie, wiercenie w kamieniu, hilti, wiercenie rdzeniowe, wiercenie w asfalcie, technika diamentowa,

URL: http://http://www.przewierty.witryna.info/


Szczegółowe dane adresowe
Firma:
DOMINIK-PLUS 
Ulica, nr:
Brzegowa 
Kod pocztowy:
05-092 
Miasto:
warszawa 
Województwo:
mazowieckie 
Kraj:
Polska 
Telefon:
603703101 
Fax:
 
Inne informacje:
 
 
Więcej rzemieślników z tej kategorii:

Kamieniarstwo - kostka granitowa

Kostka granitowa oferowana jest w cenach hurtowych. Kamieniarstwo ładuje kostkę w worki BIG/BAG lub po uzgodnieniu kosztów transportu dostarcza pod wskazany adres.

schodar.pl

Marka "Schodar" to połączenie wiedzy i profesjonalizmu z unikalnymi produktami z drewna. Jesteśmy po to, aby dostarczać Państwu wysokiej klasy schody drewniane, w tym także elementy towarzyszące, takie jak: poręcze, balustrady, czy też obudowy stropów. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę - począwszy od projektowania, poprzez doradztwo w aranżacji i doborze schodów, aż do końcowej realizacji zamówienia.

Betontech cięcie betonu, wiercenia w betonie

Nasza specjalność:Cięcie i wiercenie betonu,żelbetu. Odwierty przelotowe i nieprzelotowe w materiałach kamiennych, granit,marmur.

uslugi
rzemioslo

hydraulik Gdynia usługi...

Hydraulik Gdynia oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne instalacja hydrauliczna z...